BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 8192323
nr 819 2323
Bordslampfot
Art Deco, kvinna, porslin
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 april 2013
kl 18:52:09
200 kr
200 kr