BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 8192323

nr 819 2323

Bordslampfot

Art Deco, kvinna, porslin

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 8 april 2013
kl 18:52:09

Art Décoratifs
En dekorationsstil som uppkom mellan 1:a och 2:a världskriget.